Witkacy : sztukmistrz, filozof, estetyk

Jan Błoński Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Literackie
błoński witkacy sztukmistrz monografia
biografia, autobiografia, pamiętnik
błoński witkacy sztukmistrz monografia
Inne

UWAGA! PRZYPADKOWO TRAFIŁEM NA SWOJE NOTATKI Z 2011 ROKU, KTÓRE NA LC ZDOBYŁY 11!!!! PLUSÓW, A SAMA KSIĄŻKA, MIMO NAGRODY JANA DŁUGOSZA, MA 7,33 (9 OCEN I 2 0PINIE), TZN JEDNĄ JEDYNĄ OPRÓCZ MOJEJ. ZE WZGLĘDU NA TEMAT, NAZWISKO AUTORA, JAK I MOJĄ KONTROWERSYJNĄ KRYTYKĘ POZWALAM SOBIE REAKTYWOWAĆ W FORMIE PIERWOTNEJ
ABY ...

Zaczęłam kiedyś czytać i BARDZO mi się podobała, ale niestety nie skończyłam: oto co robi z człowiekiem sesja:P mam zamiar wrócić do lektury jak najszybciej: czytanie Błońskiego to najczystsza przyjemność:))) inny krytyk ubrałby te same sprawy w ezoteryczny i hermetyczny język, by tylko uwidocznić na tym literackim organizmie swoją ęrudycję;] ale nie On. Czytając Błońskiego...

• Chcę w prezencie
  • Biografie/Wspomnienia/Listy