Martusia i konie

978-83-7167-846-2
Debit
literatura dziecięca
978-83-7167-846-2

Pamiętacie tę sympatyczną dziewczynkę? Tak, to Martusia. Mieliście okazję już ją kiedyś spotkać na naszym blogu, gdy opowiadałam Wam o jej przygodach podczas przeprowadzki oraz jak zapragnęła mieć pieska. Bardzo się cieszę, że wydawnictwo postanowiło kontynuować tę serię, i że mamy okazję po raz kolejny śledzić poczynania tej wesołej i mądrej dziewczynki.

Tym razem nasza...

Dzisiaj chcę opowiedzieć Wam o pewnej dziewczynce, która ostatnio zyskała sympatię mojej córeczki. Ma na imię Martusia i jest bohaterką serii książek wydawanych przez Wydawnictwo Debit. Z tego co słyszałam od znajomych, niektórzy znają ten cykl książek z dzieciństwa. Ja niestety jako dziecko ich nie poznałam. Robię to razem z moją córką.

Pierwszą przeczytaną przez nas...

Martusia to jedna z moich ulubionych bohaterek dziecięcych książek. Towarzyszyła mi przez całe moje dzieciństwo i z wielką przyjemnością po latach wracam do tych książek, zaskakując się jak wiele z nich pamiętam:)

W książeczce są trzy opowiadania. W "Martusia i konie" dziewczynka przełamuje lęk przed koniem i postanawia zapisać się na kurs jeździecki. Jak się okazuje konie...

• Moja domowa biblioteczka
  • Debit
  • Dla dzieci 2-5 lat

Dodaj cytat z książki Martusia i konie