Lena. Witaj, braciszku!

Elżbieta Krzak-Ćwiertnia
Debit
literatura dziecięca
Elżbieta Krzak-Ćwiertnia

Pojawienie się w domu nowego członka rodziny zawsze jest dużym przeżyciem. Niekiedy ciężko jest nam odpowiednio wytłumaczyć pewne kwestie, przez co w główce dziecka pojawiają się różnorodne myśli. Warto je uporządkować przy pomocy literatury.

Kiedy Lenka pewnego dnia zauważa, że jej mama...

Kolejna świetna książeczka o Lenie. W prosty sposób przekazuje dzieciom wiele wartościowych prawd o życiu i rodzinie. Polecam.

• Zrecenzowane
  • Książeczki córeczki
  • 2015
  • Rok 2018
  • 2019

Dodaj cytat z książki Lena. Witaj, braciszku!