rozwińzwiń

kolarstwo rower trening sport

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Po tej książce spodziewałem się czegoś lepszego, lecz się zawiodłem. Masa błędów z zakresu dietetyki, powielanie mitów i błędne objaśnianie techniki wykonywania ćwiczeń, chociażby na siłowni. Autor bardzo małą część książki poświęcił treningowi, i przez to ta książka mało co wnosi. Fajna część o ciele człowieka, biomechanice i historii kolarstwa. Łatwo się ją czyta, ale mimo to nie polecam, chyba że ktoś zaczyna kompletnie od zera, to wtedy może się czegoś dowiedzieć, lecz są o wiele lepsze pozycję z tej tematyki.

Dobrze wytłumaczone postawy dla początkujących, bardzo pomocne.

Dobrze wytłumaczone postawy dla początkujących, bardzo pomocne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka, do której wracam każdego dnia - przede wszystkim dzięki ćwiczeniom opisanym na końcu. To właśnie dzięki tej książce rozpocząłem w pełni uprawianie kolarstwa. Brakuje w niej jedynie przepisów na proste, kolarskie dania - te, które są podane, według mnie nie są wystarczające.

Czyta się tę książkę jak pracę magisterską.

Czyta się tę książkę jak pracę magisterską.

Dobra pozycja o kolarstwie, przeznaczone raczej dla ludzi którzy dopiero zaczynają. Dobrze się czyta, miałem tylko nadzieje że będzie więcej o treningu.

Bardzo przydatna dla początkującego kolarza, czy też kolarza amatora. Wiele się z niej dowiedziałam i stosuję w praktyce.
Polecam.

Polecam.