Kolarstwo. Podstawy treningu

kolarstwo rower trening sport
sport
978-83-932643-6-0
kolarstwo rower trening sport

Dobrze wytłumaczone postawy dla początkujących, bardzo pomocne.

Książka, do której wracam każdego dnia - przede wszystkim dzięki ćwiczeniom opisanym na końcu. To właśnie dzięki tej książce rozpocząłem w pełni uprawianie kolarstwa. Brakuje w niej jedynie przepisów na proste, kolarskie dania - te, które są podane, według mnie nie są wystarczające.

Czyta się tę książkę jak pracę magisterską.

Dobra pozycja o kolarstwie, przeznaczone raczej dla ludzi którzy dopiero zaczynają. Dobrze się czyta, miałem tylko nadzieje że będzie więcej o treningu.

Bardzo przydatna dla początkującego kolarza, czy też kolarza amatora. Wiele się z niej dowiedziałam i stosuję w praktyce.
Polecam.

Dyskusje