rozwiń zwiń

Wielki Fryderyk. Powieść dramatyczna

Okładka książki Wielki Fryderyk. Powieść dramatyczna
Adolf Nowaczyński Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Biblioteka Narodowa: Seria I utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Biblioteka Narodowa: Seria I
Ossolineum
1982-01-01
1982-01-01

Rozmiary książki, a zwłaszcza wstępu, są przerażające. Poza tym akcja jest znikoma, a tekst koncentruje się głównie na przedstawieniu sylwetki króla Fryderyka. Mimo wszystko, nie płakałam przy czytaniu tej książki, dobrnęłam do końca i doszłam do wniosku, że zdarzało mi się czytać dużo gorsze pozycje.

słuchowisko

słuchowisko