Nowe oblicze Greya

E L James Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Pięćdziesiąt odcieni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Fifty Shades Freed
Data 1. wydania:
2012-01-01
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Sonia Draga
powieść erotyczna BDSM
Fifty Shades Freed
Pięćdziesiąt odcieni (tom 3)
literatura obyczajowa, romans

Najgorsze oblicze Greya

[ 175 ] Link do recenzji

Opinie [1 316]

😍💋

Mdła że płakać się chce.

Finałowa książka serii. Ana i Christian jako małżeństwo. W samym głównym bohaterze dokonała się ogromna przemiana. Jako okaleczony emocjonalnie nie potrafił w dorosłym życiu stworzyć trwałej relacji. Młoda i niedoświadczona w relacjach damsko-męskich Anastasia podejmuje próbę naprawienia jego samooceny na tej płaszczyźnie. Ciągłe docieranie się i życie w nowej...

Już po raz kolejny miałam okazję zapoznania się z książką autorstwa E.L. James pod tytułem „Nowe oblicze Greya”. Publikacja ta po raz trzeci pozwala czytelnikowi zapoznać się z losami Anastasii Steel oraz Christiana Greya. Generalnie książkę czytało mi się słabiej niż dwa poprzednie tomy. Jednakże jeśli chodzi o samą treść to ta część była najlepsza. Przyznam się z ręką na...

Bardzo fajna, godna polecania!

Ksiażka bardzo fana, ale czy słyszał ktoś coś na temat wydania 3cz z punktu widzenia Christiana?

Zdecydowanie moja ulubiona część Greya i całkiem przyjemne zakończenie.

Ta część przypominała mi bardziej kryminał, a Grey w niej był tak niedojrzały i męczący, że ledwo przeczytałam tę książkę do końca.

Super książka ale czuję po niej niedosyt.

Mówi się, że im dalej w las, tym ciemniej... i dokładnie tak samo jest z tą trylogią. Jako że drugi tom był nawet znośny, a ja jestem z tych osób, które wręcz muszą skończyć rozpoczętą serię, pomyślałam sobie, że może będzie dobrze... Guziczek z pętelką, a nie dobrze.
"Nowe oblicza Greya" to nuda, seks i jeszcze więcej seksu, oraz tak bardzo przewidywalne zakończenie, że...

Dyskusje

28 228