Zjawiska mediumiczne

ALFA
1992-01-01
1992-01-01
media spirytyzm Eusapia Palladino

Okładka książki Kronos 3 (14)/2010 Montaż człowieka Michel Foucault, Pierre Legendre, Julian Ochorowicz, Redakcja pisma Kronos
Ocena 0,0
Kronos 3 (14)/... Michel Foucault, Pi...
Okładka książki Filozofia i myśl społeczna w latach 1865–1895. Część I Feliks Bogacki, Józef Jerzy Boguski, Tytus Chałubiński, Piotr Chmielowski, Józef Chwiećkowski, Franciszek Chłapowski, Napoleon Cybulski, Jan Władysław Dawid, Samuel Dickstein, Benedykt Dybowski, Adolf Dygasiński, Ludwik Gumplowicz, Anna Hochfeldowa, Henryk Hoyer, Władysław Kozłowski, Stanisław Kramsztyk, Zygmunt Kramsztyk, Franciszek Salezy Krupiński, Henryk Levittoux, Bolesław Limanowski, Ludwik Natanson, Józef Nusbaum-Hilarowicz, Julian Ochorowicz, Eliza Orzeszkowa, Józef Karol Potocki, Bolesław Prus, Bronisław Rejchman, Barbara Skarga, Włodzimierz Spasowicz, Edward Adolf Strasburger, Wiktor Feliks Szokalski, Wincenty Szyszłło, Aleksander Świętochowski
Ocena 0,0
Filozofia i my... Feliks Bogacki, Józ...