Wewnętrzny ogień

publicystyka literacka, eseje
978-83-7510-471-4
Alina Patkowska
Carlos Castaneda don Juan magia antropologia szamanizm

Świetna książka, aczkolwiek mam z nią problem, bo nie wiem, jak ją traktować, czy w stu procentach poważnie, czy jednak jako metaforyczny opis zjawisk pojawiających się na drodze Ducha. Niemniej jednak, czytało mi się ja doskonale, choć skończenie jej zajęło mi przeszło dwa lata ;))

Co tu pisać? Śnienie emanacje orła halucynacje oraz wiele wiele innych tylko w tej książce. :-D Literacko dramat :-D.

• W mojej biblioteczce
  • Psychologia
  • Ezo
  • Corpus Hermeticum, Gnosis
  • 2012
  • Carlos Castaneda

Dodaj cytat z książki Wewnętrzny ogień