Wewnętrzny ogień

2010-01-01
978-83-7510-471-4
Alina Patkowska
Carlos Castaneda don Juan magia antropologia szamanizm

Świetna książka, aczkolwiek mam z nią problem, bo nie wiem, jak ją traktować, czy w stu procentach poważnie, czy jednak jako metaforyczny opis zjawisk pojawiających się na drodze Ducha. Niemniej jednak, czytało mi się ja doskonale, choć skończenie jej zajęło mi przeszło dwa lata ;))

Co tu pisać? Śnienie emanacje orła halucynacje oraz wiele wiele innych tylko w tej książce. :-D Literacko dramat :-D.

Dodaj cytat z książki Wewnętrzny ogień