Błękitna Wyspa

The Blue Island
978-83-62402-24-3
Konrad Jerzak vel Dobosz
Rivail
spirytyzm okultyzm psychografia umarły śmierć żałoba zaświaty niebo piekło medium duch dusza seans spirytystyczny bóg energia
The Blue Island
ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-62402-24-3
Konrad Jerzak vel Dobosz

Zabrałem się za tą książkę po przeczytaniu "Przeklęty. Historia rodziny Smurlów", która opisywała sprawę nawiedzenia ich domostwa przez demona. W książce tej jak i w innych publikacjach katolickich piętnowany jest spirytyzm, natomiast "Błękitna wyspa" go pochwala i uznaje za "autostradę do Boga". Dodatkowo "Błękitna wyspa" nic nie mówi o istnieniu piekła, co także jest...

"Błękitna Wyspa" to książka napisana przez Williama Steada po jego śmierci, którą przekazał z zaświatów swojej córce Estelle. Opisuje pokrótce wydarzenia w trakcie katastrofy Titanica, na pokładzie którego zginął (jego nazwisko znajduje się na liście pasażerów). Potem opowiada o świecie, do którego trafił po śmierci, a który nazwał właśnie Błękitną Wyspą.

Owy świat jest...

• 2020