Liryki najpiękniejsze

w walt whitman poezja amerykańska algo
poezja
kilku
w walt whitman poezja amerykańska algo

Whitman, w tym jakże cienkim tomiku pokazuje świat swoimi oczami - swoje spostrzeżenia na pełen poetyki, piękny, ale też trochę chaotyczny sposób - co bynajmniej nie jest wadą, a dodaje tylko temu, jakże specyficznemu autorowi uroku. Poza pięknem, znajdziemy tu wiele ukrytych między wierszami poglądów i rad - skierowanych od autora, do czytelnika.
Niekoniecznie ze...

• Kupię
  • Inne
  • Do kupienia
  • Studia

Dodaj cytat z książki Liryki najpiękniejsze