Prawo i polityka ochrony środowiska naturalnego Unii Europejskiej

Okładka książki Prawo i polityka ochrony środowiska naturalnego Unii Europejskiej
Jan Wiktor Tkaczyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2009-01-01
2009-01-01
978-83-01-16050-0
Prawo Ochrona środowiska środowisko przyrodnicze --ochrona--kraje Unii Europejskiej środowisko --prawo europejskie. polityka ochrony środowiska --kraje Unii Europejskiej.
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Projekty europejskie Praktyczne aspekty pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych Marek Świstak, Elżbieta Sztorc, Jan Wiktor Tkaczyński
Ocena 0,0
Projekty europ... Marek Świstak, Elżb...
Okładka książki Oblicza współczesnego państwa Marek Bankowicz, Jan Wiktor Tkaczyński
Ocena 6,0
Oblicza współc... Marek Bankowicz, Ja...