Budżet domowy pod ostrzałem

Okładka książki Budżet domowy pod ostrzałem Adrian Hinc
Okładka książki Budżet domowy pod ostrzałem
Adrian Hinc Wydawnictwo: Złote Myśli biznes, finanse
biznes, finanse
Złote Myśli
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7582-840-5

Poradnik ten ma naprawdę fajne pomysły, służące uporządkowaniu swoich codziennych wydatków. TO nie jest oczywiście książka "czary mary" - kupisz i masz oszczędności :-) ale na pewno każdy w niej znajdzie coś dla siebie
Mnie osobiście bardzo się podoba.
Udoskonaliłam zwyczaje finansowe, które już posiadam ale też znalazłam tutaj kilka nowych pomysłów, które z powodzeniem wprowadziłam w życie.
Przyznaję, że nie postępowałam od A do Z, po prostu wycisnęłam z tej książki wszystko na swoją miarę i potrzeby a pozostałe rzeczy przeczytałam i przyjęłam od tak do wiadomości.
Reasumując - polecam, warto zerknąć i wyciągnąć to co najlepsze dla każdego z osobna.

Mnie osobiście bardzo się podoba.

Budżet domowy, czyli spo­soby na oszczędzanie
Chcesz poznać spo­soby dzięki, któ­rym możesz zaosz­czę­dzić? Chcesz zmniej­szyć swoje mie­sięczne rachunki? Książka Adriana Hinca – Budżet domowy pod ostrza­łem zawiera sze­reg porad jak zaosz­czę­dzić na codzien­nych wydat­kach na prąd, wodę i gaz. Oblicz sam ile możesz zaosz­czę­dzić wyko­rzy­stu­jąc odpo­wied­nie nawyki, albo prze­ana­li­zuj przy­kłady, które w Budże­cie domo­wym pod ostrza­łem przed­sta­wia Ci Adrian Hinc. Dzięki niemu posta­no­wi­łem wymie­nić zwy­kłe świe­tlówki na żarówki energooszczędne.
Chcesz poznać inne spo­soby oszczę­dza­nia? Adrian Hinc zaj­muje się rów­nież oszczę­dza­niem zwią­za­nym z zaku­pami, kosz­tami roz­rywki i wydat­kami zwią­za­nymi z posia­da­niem wła­snego auta. Budżet domowy pod ostrza­łem pomoże Ci zna­leźć oszczęd­no­ści tam, gdzie wcze­śniej ich nie szukałeś.
Adrian Hinc w Budże­cie domo­wym pod ostrza­łem pomoże Ci zro­zu­mieć, że oszczę­dza­nie nie polega jedy­nie na kupo­wa­niu naj­tań­szych pro­duk­tów i że czę­sto, gdy kupu­jesz naj­tań­sze pro­dukty tak naprawdę tracisz.
Ile wyda­jesz na swój nałóg? Zasta­na­wia­łeś się na tym? Nie masz żad­nego nałogu – fan­ta­stycz­nie :D Adrian Hinc w Budże­cie domo­wym pod ostrza­łem wymie­nia dwa­na­ście nało­gów, które wyj­mują pie­nią­dze z Two­jego port­fela, więc może naj­wyż­szy czas z nich zre­zy­gno­wać lub ogra­ni­czyć i cie­szyć się z peł­nego pie­nię­dzy portfela?
Budżet domowy pod ostrza­łem zawiera wiele porad jak można oszczę­dzić, ale zawiera też suge­stię w co inwe­sto­wać. Czy­ta­jąc ten tekst zda­jesz sobie sprawę w co powi­nie­neś inwe­sto­wać naj­chęt­niej — naj­istot­niej­szą inwe­sty­cją dla każ­dego czło­wieka jest edu­ka­cja. Z zerową wie­dzą nie zaj­dziesz daleko. Możesz zain­we­sto­wać w edu­ka­cje o oszczę­dza­niu i kupić książkę Adriana Hinca Budżet domowy pod ostrza­łem i ten zakup zwróci się, jeśli sko­rzy­stasz z cho­ciaż jed­nej porady autora, a tych porad jest kil­ka­na­ście ;)
Adrian Hinc w swo­jej książce poświę­cił dużo miej­sca kar­cie kre­dy­to­wej. Budżet domowy pod ostrza­łem zawiera porady jak wybrać naj­od­po­wied­niej­szą kartę kre­dy­tową dla Cie­bie i jak możesz na niej zaro­bić :D
Z jakich powo­dów warto zain­we­sto­wać w Budżet domowy?
Jeśli uwa­żasz, że Twoje mie­sięczne rachunki są za duże i chciał­byś żeby były mniej­sze Budżet domowy pod ostrza­łem jest odpo­wied­nią książką dla Ciebie.
Chcesz dowie­dzieć się jak możesz zara­biać korzy­sta­jąc z karty kre­dy­to­wej? Powi­nie­neś przej­rzeć pozy­cję Adriana Hinca.
Chcesz zaosz­czę­dzić? Budżet domowy pod ostrza­łem zawiera odpo­wie­dzi dla Cie­bie, wystar­czy, że go prze­czy­tasz ;)
http://magiaksiazek.pl Magia książek - blog o książkach

Budżet domowy, czyli spo­soby na oszczędzanie

• Księgozbiór papierowy
  • Rozwój, finanse, biznes, poradniki
  • Poradnik
  • Ekonomia/Biznes/Finanse/Inteligencja finansowa
  • Posiadam e-booka
  • 2020 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Budżet domowy pod ostrzałem