Przepowiednia bogatego ojca

biznes, finanse
Instytut Praktycznej Edukacji
2002-01-01

więcej Więcej

Książka pokazuje, jak funkcjonują plany emerytalne w Ameryce i odpowiada na pytanie: co może być powodem wielkiego krachu na giełdzie.
W bardzo przystępny sposób wprowadza laika w świat inwestycji nadwyżek finansowych.
Przestrzega czytelnika przed pułapkami, które mogą go spotkać w świecie inwestycji, jeżeli nie będzie posiadał odpowiedniej wiedzy.

Najsłabsza książka Kiyosakiego, opisująca zawiłości amerykańskiego systemu emerytalnego. Ten opis plus komentarze zawiera około 80% książki. Jak dla mnie do niczego.

Takie trochę oczywiste, oczywistości plus informacje nie z naszej polskiej rzeczywistości.

Trochę dużo informacji o systemie ubezpieczeń społecznych w USA, mało ma to wspólnego z naszym, chociaż wnioski można wyciągnąć podobne. Jeśli ktoś lubił "Bogaty ojciec..." to ta pozycja również będzie mu się podobała.

• Biznes
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia w wersji papierowej
  • Ksiązki biznesowe,motywacyjne
  • E-Book

Dodaj cytat z książki Przepowiednia bogatego ojca

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Geografia 1 (podręcznik licealny) Ewa Lipińska, Małgorzata Sobańska, Wojciech Wiecki
Ocena 7,0
Geografia 1 (p... Ewa Lipińska, Małgo...
Okładka książki Lider wystarczająco dobry. 12 lekcji autentycznego przywództwa na czasy niepewności Sebastian Drzewiecki, Piotr Prokopowicz
Ocena 7,7
Lider wystarcz... Sebastian Drzewieck...
Okładka książki Z listów Bezosa. 14 żelaznych reguł rozwoju biznesu, dzięki którym wzrastał Amazon Karen Anderson, Steve Anderson
Ocena 7,7
Z listów Bezos... Karen Anderson, Ste...