Obyś skutecznie mi błogosławił

978-83-61989-49-3
Esprit
religia
978-83-61989-49-3

To książka dla wszystkich, którzy zmagają się z jakimiś wewnętrznymi problemami. Ojciec Witko prowadzi przez modlitwę i zgłębianie jej słów na właściwe tok myślenia o sobie, Bogu i relacjach, jakie łączą człowieka z Bogiem. Świetna. To książka, do której z pewnością będę wracać. Bardzo wartościowa.

Ojciec Józef w swej kolejnej książce opisuje krótką historię Jabesa, którą bardzo Łatwo pominąć w Biblii. Pokazuje na jej przykładzie, że Bóg do nas przychodzi w najtrudniejszych chwilach życia i pomaga nam przezwyciężyć i zrozumieć sens tego cierpienia. Zachęca do ufnej modlitwy tak jak to zrobił Jabes, którego życie przepełniał ból. Zawiera również świadectwa osób...

• Religia
  • 2018
  • . Józef Witko OFM
  • Religia
  • Może przeczytam... (zapasowa kolejka czytania-po Chcę przeczytać-drugiej kolejce)
  • Do przeczytania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Obyś skutecznie mi błogosławił