Święte małżeństwo

religia
religia małżeństwo

Na półkach: , , , , ,

,,Święte małżeństwo” Gary Thomas

Powyższa książka jest zupełnie inna od tych, które zazwyczaj czytam. Jest to swego rodzaju poradnik, przewodnik po tym jak budować relacje w małżeństwie z równoczesnym udziałem Boga.
Publikacja zawiera bardzo dużo cytatów i bardzo mocno skłania do myślenia.
W dzisiejszym świecie telewizja ukazuje małżeństwo jako coś nudnego,...

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich małżeństw i narzeczonych! Otwiera oczy i uświadamia istotę małżeństwa. Bardzo polecam!

Rewelacyjna książka. Prawdziwa, głęboka, zastanawiająca. Czytasz i zadajesz pytanie: "Serio? To niemożliwe." Mam wielką nadzieję, że to jednak możliwe :)

„Najważniejszym celem małżeństwa - ważniejszym niż szczęście, zaspokojenie seksualne, rodzenie dzieci, towarzyszenie sobie nawzajem i troska o dobro małżonka - jest dążenie do tego, by podobać się Bogu”

Gary Thomas jest popularnym amerykańskim pisarzem i mówcą, autorem wielu bestselerowych książek poświęconym duchowości chrześcijańskiej - m.in.: „Święte rodzicielstwo”, czy...

1995

Książka pod wieloma względami wyjątkowa. W pewnym sensie można zaliczyć ją do poradników ale jakże przełomowych w tym gatunku. Polecam każdemu zniechęconemu rutyną w swym małżeństwie, pokazuje jak spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. Zdecydowanie dla ludzi wierzących.

Dyskusje

• Własne