Nie bój się wierz tylko. O drogach uzdrowienia duchowego i fizycznego

Józef Witko OFM Wydawnictwo: Esprit religia
978-83-61989-02-8
Esprit
religia chrześcijaństwo Witko
religia
978-83-61989-02-8
religia chrześcijaństwo Witko

Książka o. Józefa Witko zachęca do tego, żeby wierzyć, podążać drogą wiary, nie bać się powierzać swojego życia Bogu i mieć odwagę przeciwstawiać się szatanowi. Droga wiary ma pomagać każdemu z nas sprawiać, żeby zwyciężało dobro w nas, żebyśmy potrafili przezwyciężać grzech. Oczywiście, że to łatwe nie jest i dlatego potrzebne są tego typu książki, które mogą być...

Przeczytałam w 2014 roku. Pogłębia zycie ducjowe

Kolejna książka Ojca Witko pokazując nam na przykładach z Biblii działanie Jezusa i zachętę by wołać do niego, modlić i nie poddawać cierpieniom i problemom. Zawiera również modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie oraz świadectwa ludzi uleczonych nie tylko z chorób fizycznych ale co najważniejsze duchowo.

• . Józef Witko OFM
  • 2011-2014