Czasami

978-83-60131-40-4
Edyta Słapik
dzieci przedszkole edykacja włączająca

Na półkach: , , , ,

Książka na pierwszy rzut oka taka jak wszystkie dla dzieci. Piękne, kolorowe ilustracje, tekstu niewiele. A jednak inna niż wszystkie... Chłopiec opowiada o swojej chorej siostrze, o jej pobytach w szpitalu, o zastrzykach. Polecam.

Warto przeczytać z dzieckiem. Warto porozmawiać. Warto uwrażliwiać. I dobrze to robić w tak przyjazny sposób, pełen przygód, radości, miłości, (która nie stawia warunków).

• Dla dzieci
  • Moje własne