Kup teraz - 9 ofert w cenie od 5.44 zł do 7.65 zł

Przygody Fenka. Ostatni dzień w przedszkolu. Wydarzenia.

Dominika Gałka Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne Sobik Seria: Przygody Fenka literatura dziecięca
Wydawnictwo Edukacyjne Sobik
przedszkole Fenek edukacja wydarzenia
literatura dziecięca
Przygody Fenka
przedszkole Fenek edukacja wydarzenia

Zmiana to dla każdego, nie tylko dla dziecka, ogromy stres, dlatego od małego należy się uczyć tego, że jest ona stałym elementem życia. Mądrze, ale i pokazująco, do czego mogą służyć urządzenia biurowe. Jestem na tak.

• Dziecionkowe