Tajemnice kobiet

2005-01-01
839228190X
Ewa Pfeifer, Grażyna Jaworska
psychologia dziecka

Wszystko obecne: kompleks Edypa, kobiecy lęk przed kastracją, przeniesienia, sprzęgnięcie jedzenia z seksem, kobiety nieobciążone biologią dzięki pigułce i znieczuleniu zewnątrzoponowemu. Aż dziw bierze laika, że to nie pastisz i psychologia niemowląt pomieściła to kombo. Ale żeby było trudniej myśleć, książka nie jest zupełnie zła, nie tylko dlatego, że doceniam w...

Dodaj cytat z książki Tajemnice kobiet