Tajemnice kobiet

poradniki
839228190X
Ewa Pfeifer, Grażyna Jaworska
psychologia dziecka

Wszystko obecne: kompleks Edypa, kobiecy lęk przed kastracją, przeniesienia, sprzęgnięcie jedzenia z seksem, kobiety nieobciążone biologią dzięki pigułce i znieczuleniu zewnątrzoponowemu. Aż dziw bierze laika, że to nie pastisz i psychologia niemowląt pomieściła to kombo. Ale żeby było trudniej myśleć, książka nie jest zupełnie zła, nie tylko dlatego, że doceniam w...

• Gender studies, kobiecość, męskość, sex, LGBT
  • Hibernacja
  • Psychologia - uczelniane
  • Wychowanie dzieci
  • Z polecenia
  • Od W
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Tajemnice kobiet