Niżne Tatry

80-88975-33-6
Ryszard Juchniewicz
Niżne Tatry Tatry góry przewodnik

więcej Więcej

Świetny przewodnik dla osób, które wybierają się w Niskie Tatry do naszych sąsiadów. Naprawdę fajnie opisane trasy. Przetestowałam kilka i nie było problemów. Można wyszukać sobie szlaki, na których praktycznie nie spotka się ludzi. Podpowiedź, by jaskinie zwiedzać przy bliskiej pogodzie, chyba znajdują się w każdym przewodniku. Kolejki murowane :)

Przewodnik IDEALNY na wędrówki z plecakiem. Testowany na sobie :)
Mały(11,5 x 16,5 cm), lekki i z podanymi BARDZO WIARYGODNYMI czasami przejść proponowanych tras(dla turysty z przeciętną kondycją oczywiście)- to jego główne zalety.
Poza tym dokładne opisy proponowanych tras, fragmenty mapy z zaznaczoną trasą, zdjęcia. Z wszystkich przewodników, z jakimi miałam do czynienia,...

• Przewodniki/Podróże
  • Chcę w prezencie