Dyskusje o książce Walhalla

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki podobne do...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5113281/wrona-czesc-i Tu jest podobna tematyka, może Ci się spodoba ^_^
3 tyg. temu
szukam książek o duchach
Ja polecam Ci " Duchy fakty czy fikcja. Fakty i hipotezy ze świata duchów autorstwa Anne Canadeo albo Miesięcznik Fenomen nr. 3 (5) 99 Duchy zwykłe i złośliwe ( Dom wydawniczy Bellona). Całkiem niezła jest też książka " W świecie zjaw i mediów" Krzysztofa Borunia.Jest jeszcze książka " Odwiedziny z zaświatów" dr. Raymonda Moody. Jak coś jeszcze znajdę to dam...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
5 lata temu
Propozycje kryminalne i nie tylko
Horrory o nawiedzonych domach :  Nawiedzony Nawiedzony  Nawiedzony dom Nawiedzony dom  Walhalla Walhalla  Zaklęci Zaklęci
6 lata temu
Podróże w czasie.
Co prawda to dla nastolatek, ale ja tę serię uwielbiam:  Czerwień rubinu  Błękit szafiru  Zieleń szmaragdu A bohaterka nie jest zbuntowana i super-niezależna, a raczej zakręcona :) Swego czasu zaczytywałam się też w  Małgosia contra Małgosia
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7