Zieleń szmaragdu

Kerstin Gier Cykl: Trylogia Czasu (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction 456 str.
Smaragdgrün. Liebe geht durch alle Zeiten

fantastyka, fantasy, science fiction
literatura niemiecka Trylogia Czasu

Porównaj ceny i

Polecam .świetna.

"Zostańmy przyjaciółmi - ten tekst to już doprawdy był szczyt. Na pewno za każdym razem gdy ktoś wypowiada te słowa, gdzieś na świecie umiera jedna nimfa."

Przyznam, że gdy skończyłam czytać Błękit szafiru, nie mogłam się wręcz oprzeć kontynuowaniu czytania, zwykle zwlekam trochę z ostatnimi tomami, bo po prostu szkoda mi kończyć niektóre historie, ale tu tak się...

"Trylogia czasu" Kerstin Gier składa się z tomów:
1. "Czerwień rubinu",
2. "Błękit szafiru",
3. "Zieleń szmaragdu".

Ostatni tom jest rewelacyjnym zwieńczeniem wszystkich wątków.
Wszystko się wyjaśnia, wszystko się domyka / dopełnia.
I w pełni satysfakcjonuje czytelnika! :-)

Wraz z pobraniem próbek krwi od dwunastu podróżników w czasie
krąg ma się zamknąć, a chronograf ma...

Trzeci tom z serii daje nam odpowiedzi na wszystkie pytania i zamyka całość. Zakończenie jednak mnie troszkę rozczarowało, wszystko działo się bardzo szybko i zabrakło jakiegoś " WOW".

Idealnie zwieńczenie całej historii Gwendolyn. Niespodziewane zakończenie z kolejną dawką wrażeń, płakałam przy ostatnich stronach.

Dawno już nie czytałam takiej świetnej trylogii . Od pierwszej strony do ostatniej byłam całkowicie pochłonięta lekturą . Polecam gorąco , nie tylko młodzieży .

Ostatnia część zmagań naszych bohaterów, którzy musza walczyć z wieloma przeciwnościami. Na jaw wychodzą kolejne tajemnice z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Oraz dosyć nieoczekiwane zakończenie

To książka pełna magii i przygód. Gwendolyn i Gideon są fantastycznymi bohaterami, którym nie brakuje niczego, a ich relacja w bardzo fajny i dynamiczny sposób się rozwija.
Bardzo lubię styl pisania tej autorki, czego nie mogę tutaj pominąć, co czyni całą tę serię najlepszą serią na moich półkach.

Ostatnia cześć Trylogii Czasu nie zawodzi - bez zawahania mogę powiedzieć, że dorównuje ona innym książkom autorki i jest cudownym zwieńczeniem serii. Jestem przekonana, że w pierwszej wolnej chwili sięgnę po nią po raz kolejny.

Niezwykle szokujący finał trylogii czasu!

Dyskusje

11 711