Poezje wybrane

poezja poezja polska dramat wspomnienia
poezja
83-06-02725-6
poezja poezja polska dramat wspomnienia

To już historia.Bolesław Taborski zmarł 6 grudnia 2010 roku w Londynie.Został pochowany 20 maja 2011 w Panteonie Żołnierzy Armii Krajowej na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.W czsie wojny był zołnierzem pułku AK "Baszta",walczył i był ranny w powstaniu warszawskim.Czy między innymi walczył o taką wolność: człowiek w dzisiejszym świecie zagubiony/świat na jego modłę lecz kto...

• 2012
  • FORMA: Poezja
  • Literatura polska
  • CZAS POWSTANIA: XX wiek
  • Poezja i dramat

Dodaj cytat z książki Poezje wybrane