Wyprawy marzeń. Powrót do Itaki

przewodniki turystyka wycieczki podróże albumy
turystyka, mapy, atlasy
przewodniki turystyka wycieczki podróże albumy

2015

Piękny album wydany z okazji 20-lecia istnienia biura podróży Itaka, zawiera mnóstwo pięknych ilustracji, samej treści jest niewiele, jedynie wprowadzenie do poszczególnych rozdziałów i opisy zdjęć. Idealna forma dla typowych wzrokowców, którzy z pewnością znajda tutaj wiece inspiracji do kolejnych podróży dzięki doskonale dobranym, wyjątkowym i zróżnicowanym miejscom w...

• Podróże, góry, turystyka :)
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Albumy, przewodniki itp