Śmierć guru

The Death of a Guru
biografia, autobiografia, pamiętnik
8200033599
chrześcijaństwo hinduizm nawrócenie

Druga po "Krzyż i sztylet" książka, której autor zaskarbił sobie mój największy podziw. Bezkompromisowe podejście do prawdy na temat "religii wschodu". Tę książkę powinni przeczytać wszyscy bez względu na wiarę, a w szczególności ci, którzy sensu życia upatrują w mistycyzmie oraz wszelkiego rodzaju medytacjach i stanach transowych.

Przejmujące osobiste świadectwo o poszukiwaniu swojej drogi, o wewnętrznej walce ze swymi demonami - od Hinduizmu do Chrześcijaństwa. Każdy kiedyś znajduje swoją ścieżkę, na której czuje wewnętrzne spełnienie i doświadcza na niej Boga.
Niemniej to chyba już tak jest, gdzieś w podświadomości to tkwi, że aktualna religia, którą człowiek wyznaje, jest według niego tą...

Opowieść o życiu hindusa z wysokiej kasty, który ostatecznie podejmuje decyzję o staniu się chrześcijaninem. Otworzyło mi oczy na zasadnicze różnice między religiami i na to, że nie wszystko jedno, w co się wierzy.

Świadectwo religijnego Hindusa, który umarł duchowo jako guru (nauczyciel, objawienie Brahmanu), aby narodzić się na nowo w CHRYSTUSIE. Jego droga od hinduizmu do chrześcijaństwa.

Rabi R. Maharaj był braminem (członek najwyższej hinduskiej kasty i dzięki tysiącom reinkarnacji najbliższa Brahmanowi forma człowieka), reprezentującym na ziemi Brahman, Jedyną Prawdziwą...

• Chrześcijańskie
  • 2019
  • Rok 2014
  • Chcę w prezencie
  • Dla mojego życia
  • Transformation Mastery

Dodaj cytat z książki Śmierć guru