Analiza transakcyjna w zarządzaniu

Ewa Szymanowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Profesjonalnej Szkoły Biznesu nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-7230-042-9
Wydawnictwo Profesjonalnej Szkoły Biznesu
zarządzanie analiza transakcyjna berne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-7230-042-9
zarządzanie analiza transakcyjna berne

Okładka książki Informatyczne przygotowanie nauczycieli  w okresie zmian i transformacji Radosław Adamus, Hanna Batorowska, Robert Bogucki, Agata Bożek, Jerzy Bożek, Roman Błaszkiewicz, Olga Choreń, Morańska Danuta, Sankowski Dominik, Wojciech Folta, Marek Furmanek, Tomasz Gierszewski, Włodzimierz Gogołek, Jacek Z. Górnikiewicz, Kamil Jachimowski, Kazimierz Jaracz, Maciej Jopyk, Stanisław Juszczyk, Jacek Jędryczkowski, Grzegorz Kiedrowicz, Łukasz Kornacki, Agnieszka Krawińska, Kozioł Krzysztof, Lucyna Kumor, Feliks Kurp, Stefan M. Kwiatkowski, Barbara Kędzierska, Tatiana Kłosińska, Tomasz Laszczak, Waldemar Lib, Anna Loranty, Małgorzata Makiewicz, Anna Marcinkowska, Elżbieta Mastalerz, Jacek Migdałek, Janusz Morbitzer, Józef Mucek, Elżbieta Mączyńska, Krzysztof Nowicki, Wielisława Osmańska-Furmanek, Grażyna Penkowska, Krzysztof Płoński, Anna Ren-Kurc, Andrzej Rychlik, Artur Sierszeń, Renata Skrzypa, Jan Smołka, Mirosław Soczówka, Anna Stolińska, Łukasz Struglewski, Maciej M. Sysło, Ewa Szymanowska, Ryszard Tadeusiewicz, Wojciech Walat, Zofia Walczak, Witold Warcholik, Kazimierz Wenta, Bogdan Wit, Radosław Zachariasz, Jolanta Zielińska, Józef Zieliński, Katarzyna Ziębakowska
0,0
Informatyczne ... Radosław Adamus, Ha...