Kiedy to czytasz, jest już za późno

Okładka książki Kiedy to czytasz, jest już za późno Pseudonymous Bosch
Okładka książki Kiedy to czytasz, jest już za późno
Pseudonymous Bosch Wydawnictwo: Świat Książki literatura dziecięca
2012-01-25
2008-09-01
978-83-7799-504-4
Katarzyna Buszkiewicz-Seferyńska

Książka strasznie wciąga ,az oczu nie chce się oderwać, wciągająca,lekka i przyjemna ;)

Druga część książki ,,Tytuł tej książki to tajemnica''. Bardzo mi się podobała. Lekki i za razem żartobliwy styl pisania, który niewątpliwie dodaje książce klimatu (nie wiem jak to nazwać).
Jest to na pewno bardzo oryginalna książka, a za razem tajemnicza. Sam autor pisze pod pseudonimem i w wywiadzie z samym sobą nic nie wyjawia.
Gorąco polecam czytelnikom w każdym wieku, chociaż że książka jest przeznaczona raczej dla dzieci.
Żałuję, że tak mało osób zna te książkę, bo jest naprawdę dobra.

Gorąco polecam czytelnikom w każdym...

To najbardziej zakręcona książka jako czytałem :-) właściwie, nie wiem czy jest tak fajna, czy tak głupia.
Młodzi ludzie, zespół muzyczny, jakiś stworek.
Dziwny i durnowaty profesor.
Czyta się lekko i łatwo.
Fabuła wciąga i daję niezłego pozytywnego kopa.
W sumie fajna.

Młodzi ludzie, zespół muzyczny, jakiś stworek.
Dziwny i durnowaty profesor.
Czyta się lekko i łatwo.
Fabuła wciąga i daję niezłego pozytywnego kopa.
W sumie fajna.

Czytałam tą książkę dosyć dawno, opowiada ona o dwójce dzieci należących do towarzystwa Acinmejat. Ich pierwszą misją jest odnalezienie doktora L. i panny Mauvais. Szybko się czyta, ale myślę, że jest przeznaczona dla młodszych dzieci, około 9-12 lat.

Żałuje tylko jednego, że nie przeczytałem pierwszej części tej serii "Tytuł tej książki to tajemnica", bo druga część "Kiedy to czytasz jest już za późno" okazała się naprawdę interesująca. Żałuje, że nigdzie, naprawdę nigdzie nie można znaleźć pierwszej części, bo nakład został wyczerpany.

"Mimo że się trzęśli, wydawało się, że nie czują chłodu. Czasami przyjaciel, który dotrzymuje ci towarzystwa, może sprawić, że lodowatą noc uznasz za nieco mniej lodowatą."

Książka jest naprawdę wielką przyjemnością po ciężkim dniu. Czyta się ją lekko i praktycznie nie zauważa się, kiedy mija północ, a przynajmniej ja nie zauważyłem. Lekka książka, ja przeczytałem ją w kilka godzin i naprawdę się wciągnąłem. Autor tworzy naprawdę miłą atmosferę, bo zwraca się wprost do nas. Zagadka, którą każdy zagadkołamacz jest w stanie złamać. Jeśli jest się zmęczonym, znużonym i wyczerpanym doszczętnie to ta książka już powinna być w twoich rękach. Naprawdę, ale to naprawdę i zdecydowanie naprawdę książkę warto przeczytać dla tych kilku uśmiechów, kilku achów i ochów, kilku westchnień i jednej naprawdę szczerej łezki, która gdzieś się wepcha na końcu książki.

Co więcej mogę napisać. Drogi Pseudonymousie Boschu Dziękuje!

Pozdrawiam Dawodi

Wypatrzyłam ją w Carrefourze okładka bardzo mnie zachęciła do kupienia. Tak też się stało. Jednak nie warto oceniać książki po okładce. Nie była arcydziełem. Ale może twierdzę tak dlatego ,że nie czytałam wcześniejszych tomów.Na pewno w książce podobało mi się opisy autora pod tekstem.Jakby chciał się wytłumaczyć z tego co pisze.

Kolejna niedokończona przeze mnie książka, jednak wspaniała tak samo, jak część pierwsza. Trzyma w napięciu, pragnie się poznawać kolejne losy znanych bohaterów oraz (żeby tylko) jednego nowego ;) Autor nie zapomina o czytelniku, co się chwali, przez co równie dobrze można ją czytać bez znajomości pierwszej części.

Chcąc uciec od dorosłego świata, podprowadziłam książkę młodszemu bratu i muszę przyznać, że czytanie jej to nie był stracony czas. Miło jest czasem poczuć smak dzieciństwa.

Tą książke przeczytałam w kilka dni. Strasznie wciąga i jest warta polecenia!

Tą książke przeczytałam w kilka dni. Strasznie wciąga i jest warta polecenia!

Wciągająca książka, nie sposob się oderwać, polecam.

Wciągająca książka, nie sposob się oderwać, polecam.

• Książki
  • Młodzieżówki