Ostatni akt

literatura dziecięca
Akapit Press
2012-02-21
2012-02-21

Ot, taka lekka książeczka do przeczytania w jeden wieczór. Bohaterka naprawdę przyjemna i posiada raczej wszystkie cechy, które pozwolą czytelniczkom się z nią utożsamić.

Otrzymałam ją kiedyś w jakimś konkursie szkolnym, czytałam kilka razy i za każdym razem czytałam jakby od nowa. To chyba znaczy, że jednak nie zapada zbyt mocno w pamięć.

to nie zwykła młodzieżówka - naprawdę utrzymana na poziomie.zakończenie porusza. szkoda że nie było dłuższe - niedosyt. z tego co wiem nie ma drugiej cześći

Książka z nutą tajemnicy, mroczności, mimo, że książka zaliczana jest do tych z kategorii miłosnych, to niewiele w niej tego wątku. Polecam książkę osobą które lubią nietypową miłość, dużo tajemniczości. Miło się ją czyta, wciąga, przez co szybko można dotrzeć do końca swojej lektury:)

Książka,którą przeczytałam niebywale szybko.

Prosty przekaz,ciekawa historia... To jest to,co powinna zawierać dobra książka.

Książka,którą przeczytałam niebywale szybko.

Super książka. Lekko mi się ją czytało; bardzo wciąga. Po jej przeczytaniu żałowałam, że się kończy. Oczekiwałam też dalszych losów bohaterki po tym ja zniknął chłopak-duch (w którym się zakochała),jednak tak się nie zdarzyło. No cóż... Oczywiście polecam!

Zoe uwielbia teatr, więc gdy dostaje szansę zagrania w "Podstępnej grze" nie posiada się z radości. Jednak podczas prób dzieje się z nią coś dziwnego. Miewa zwidy i omdlenia. Tylko spokojny i opanowany Jack rozumie co się z nią dzieje. Razem odkrywają mroczną tajemnicę z przeszłości.
W zasadzie to nie rozumiem czemu ta książka została zaliczona do serii "Love Stories", bo w sumie to bardzo mało tu wątku miłosnego, ale to nawet dobrze.
Ogółem książka bardzo fajna, zaskakująca i tajemnicza. Trzyma w napięciu. Gorąco polecam! ;)

Przyjemna książka. Miło i szybko się ją czyta. Polecam

Przyjemna książka. Miło i szybko się ją czyta. Polecam

• Nie z tego świata
  • 1a) obyczajowe
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Biblioteka
  • Wymienię (ew. sprzedam)! :D

Dodaj cytat z książki Ostatni akt