Wystrzałowa maturzystka

Okładka książki Wystrzałowa maturzystka
Gaja Kołodziej Wydawnictwo: Lucky Cykl: Melania Korzeniowska (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Melania Korzeniowska (tom 2)
Lucky
2011-03-01
2011-03-01
9788362502042
liceum matura

Dokładnie jak w przypadku 1 części, niesamowicie mi się podobała. Tutaj został szczegółowo rozwinięty wątek miłosny i dowiadujemy się dużo o wewnętrznych zmaganiach głównej bohaterki. Tytuł sugeruje coś błahego, jednak warto dać tej książce szansę, nie zawiedziecie się :)

Mel - tajna agentka IST.
Zbliża się matura. Ale co po niej? Iść na politechnikę taty, czy zostać ukochaną córeczką mamusi? Nagle Mel opuszcza przyjaciółka. Partner na studniówkę nieoczekiwanie mówi że nie chce z nią iść.
Jedyną pociechą staje się Filip...
Czy aby na pewno?

Mel - tajna agentka IST.
Jedyną pociechą staje się Filip...
Czy aby na pewno?

Ciąg dalszy przygód Melanii Korzeniowskiej tak samo wciągający jak pierwsza część. Dowiadujemy się jak to się stało, że Melania trafiła do IST, oraz obserwujemy to jak dziewczyna pierwszy raz od kilku lat zdobywa czyjeś zaufanie. A to jej zaufanie zdobywa....Nie powiem kto, bo nie będzie frajdy :D

Wiedziałam, że kontynuacja "Wystrzałowej licealistki" będzie równie świetną książką. Myliłam się jednak...
"Wystrzałowa maturzystka" okazała się być o wiele lepsza!
Może się wydawać, że to tylko książka o nastolatce i jakichś jej problemach. Tak naprawdę dzięki tej opowieści mamy okazję zastanowić się nad kłamstwem, rodziną i przyjaźnią. Ta książka daje trochę do myślenia... Nie jest tylko pustą historyjką młodzieżową.
Osobiście uważam tą książkę za najlepsze z dotychczasowych dzieł Gai Kołodziej. Jest to moja ulubiona książka. Polecam :)

"Wystrzałowa maturzystka" okazała się być o wiele lepsza!

Melania bohaterka książki ma do pokonania stres jaki ją dzieli , a mianowicie ,,matura''. Chodzi na treningi , jest agentką..

Melania uważa Julie swoją przyjaciółkę za fałszywa , uważa że wszyscy na około ją krzywdzą. Agenci zauważają u niej depresje.. Kondrat jej miłość o której nikomu nie chce mówić. Chciała żeby jej przyjaciółka była szczęśliwa więc pozwoliła jej się z nim spotykać jak się wszystko zakończy. Przeczytajcie bo warto. Matura , to bzdura.

leprze niż 1 część

leprze niż 1 część

Jedynym słowem CUDO! autorka zaskoczyła mnie bardzo :) cieszę się także z wprowadzenia wąteku miłosnego co było dla mnie miłym zaskoczeniem. wydaje mi się że drugi tom był lepszy niż pierwszy :P

Tajemnicza organizacja...
Tajemniczy chłopak o pięknych oczach...
To coś co lubię najbardziej. ^^
I matura z którą musi się zmóc Mel...

I znowu nie można się oderwać od tak ciekawej lektury.;3

Tajemnicza organizacja...
Tajemniczy chłopak o pięknych oczach...
To coś co lubię najbardziej. ^^
I matura z którą musi się zmóc Mel...

I znowu nie można się oderwać od tak ciekawej lektury.;3

KOCHAM, KOCHAM< KOCHAM! Świetni bohaterowie, dużo żartów! Lekka i przyjemna! :D

KOCHAM, KOCHAM< KOCHAM! Świetni bohaterowie, dużo żartów! Lekka i przyjemna! :D

Jedyny minus - za szybko się skończyła.
Książka lekka i przyjemna, idealna na nudne wieczory.
Enigmatyczne rozważania Mel sprawiają, że cała lektura przestaje być tylko rozrywką.
Skłania do refleksji.
Polecam w szczególności przyszłym maturzystom.

Jedyny minus - za szybko się skończyła.
Książka lekka i przyjemna, idealna na nudne wieczory.
Skłania do refleksji.
Polecam w szczególności przyszłym maturzystom.

Gaja Kołodziej Wystrzałowa maturzystka Zobacz więcej
Gaja Kołodziej Wystrzałowa maturzystka Zobacz więcej