W cesarstwie rzymskim

Okładka książki W cesarstwie rzymskim
Pierre Miquel Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tak żyli ludzie albumy
albumy
1991-01-01
Paweł Latko
historia rzym cesarstwo

więcej Więcej

Pomimo tego, że cała seria „Tak żyli ludzie” wydaje się być kierowana do czytelnika na poziomie szkoły podstawowej/gimnazjum, gdyż wiedza tam zawarta zdecydowanie nie sięga wyżej, to trzeba przyznać, że jak na lekturę uzupełniającą z historii spełnia swą rolę świetnie.
Na dobrą sprawę ilość kolorowych ilustracji dorównuje objętości zajmowanej przez tekst, dzięki czemu nie...

• Historia
  • Zbiory
  • Historia Starożytna
  • Starożytność
  • Starożytność
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp

Dodaj cytat z książki W cesarstwie rzymskim