Poznaj Słowian

Triglav
mitologia i kultura Słowian archeologia wczesne średniowiecze Słowianie
albumy
mitologia i kultura Słowian archeologia wczesne średniowiecze Słowianie

Przystępne kompendium wiedzy o życiu Słowian. Skierowane raczej do młodzieży i początkujących w zgłębianiu tematu. Zdecydowanie polecam.

Na półkach: , , , , ,

Cała opinia do przeczytania na: http://kaginbooks.blogspot.com/2017/12/176-poznaj-sowian-igor-d-gorewicz.html
Ostatnio modne stają się albumy poświęcone Słowianom. Publikacje mnożą się jak grzyby po deszczu - z jednej strony to dobrze, bo w końcu mamy w czym wybierać, a i przy okazji poznajemy naszą rodzimą historię. Z drugiej jednak strony trzeba mocno uważać, bo trafimy...

Polecam

• Słowianie