Grzeczność na co dzień

Wydawnictwo Naukowe PWN
poradniki
1972-01-01
savoir-vivre Jerzy Flisak

Książka jest po prostu REWELACYJNA. Często śmieszna, bo rady sprzed kilkudziesieciu lat średnio pasują do dzisiejszych czasów. Ale-pozycja obowiązkowa

1926
1910

Nieocenione źródło wiedzy!! Część porad co prawda trąci myszką, ale całość naprawdę warta polecenia. Takiej wiedzy nigdy za wiele!

Książka jako poradnik jest miejscami przeterminowana. W związku z tym należy do niej podchodzić trochę odmiennie, raczej jak do ciekawostki. Autor często porusza problemu, które w dzisiejszych czasach są niezwykle abstrakcyjne. Oczywiście spora część jest nadal aktualna. Język jest piękny, stosowny, często ze sporą dozą humoru. Czyta się z przyjemnością i uśmiechem.

• Savoir-vivre
  • Poradniki