Letnie burze

Okładka książki Letnie burze
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2012-07-13
Jacek Żuławnik
romans testament spadek

więcej Więcej

Po tak dobrej autorce jak Penny Jordan spodziewałam się czegoś bardziej wciągającego. W książce "Letnie burze" jest więcej zgryzoty między bohaterami, niż miłości, ale ostatecznie nie żałuję, że przeczytałam tego Harlequina.

• Harlequin
  • Romans
  • 2013
  • 2015
  • Wyd. HarperCollins Polska/Mira/Harequin
  • 2018

Dodaj cytat z książki Letnie burze