Tajlandia

Okładka książki Tajlandia
Phil MacdonaldCarl Parkes Wydawnictwo: G+J Seria: Przewodnik National Geographic turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
8389019159
Tajlandia Przewodnik

Okładka książki Tajlandia Phil Macdonald, Carl Parkes
Ocena 0,0
Tajlandia Phil Macdonald, Car...
Okładka książki Tajlandia. Wakacje na walizkach Phil Macdonald, Carl Parkes
Ocena 8,0
Tajlandia. Wak... Phil Macdonald, Car...

więcej Więcej

Jestem zafascynowana krajami Azji. Będąc w Birmie poznałam wiele smaczków. Tajlandia ma zbliżona kulturę do birmańskiej. Książka jest na pewno rzetelnie napisana. W przewodniku znajdziecie mnóstwo ciekawostek tj styl ubierania się, zachowanie, zwyczaje. Szczerze polecam.

• Kiedyś
  • Przewodniki