Klinika śmierci

Miracle Cure
kryminał, sensacja, thriller
Robert Sudół
Coben

Początek książki dłuuugo męczyłam ale później nie mogłam się doczekać końca i zła byłam kiedy ktoś przeszkadzał mi czytać. Potrzeba trochę cierpliwości ale polecam :)

Wstyd! Jak tak można! Tego się po Panu nie spodziewałem!
Czy okolicznością łagodzącą jest fakt, że to druga książka w dorobku "Mistrza suspensu", "Mistrza sensacji"?

Oceni to zebrana tutaj ława przysięgłych. Liczę, że zrobi to sprawiedliwie. Nie patrząc na osobiste sympatie i nieobiektywne odczucia. Ja sam, przyznam się szczerze, jestem wielbicielem pisarstwa Pana Cobena....

Harlan Coben we wstępie do tej książki zaznacza że napisał ją ponad dwadzieścia lat temu i że nigdy w niej niczego nie poprawiał i przyznać muszę że to zdecydowanie widać. Może nie jestem jakąś zagorzałą fanką autora, chociaż go lubię, jednak kilka jego powieści już przeczytałam i '' Klinika śmierci ''jest taka sobie. Cała intryga i cały kryminał został osnuty na bazie,...

Oj słabe to było, nudne i bez polotu. Ani to kryminał, ani thriller, flaki z olejem. Już samo ostrzeżenie od autora na pierwszej stronie powinno dać do myślenia czytelnikowi, szkoda czasu na tę pozycję. Tylko gadają i gadają. Książka Długa a treści żadnej. Cała masa pustych, nic niewnoszących dialogów. Nie polecam.

Bardzo dobrze się czyta. Jak dla mnie super thriller.

Przykro mi, naprawdę. Przeczytałam niejedną powieść autora, zarówno taką sobie "Mistyfikację" jak i zdecydowanie lepsze pozycje, w tym kapitalne "W głębi lasu". Nie spodziewałam się, że Harlan Coben może podpisać się pod czymś takim. Główni bohaterowie, zdolni, sławni i piękni do porzygu - superdziennikarka i superkoszykarz, och! (w czytanej przeze mnie ostatnio...

Fabuła wciągająca, mimo iż w pewnych momentach zwalnia, to chcemy wiedzieć co będzie dalej. Do samego końca nie możemy być pewni scenariuszy, które podczas czytania tworzyły się w naszej głowie. Thriller medyczny, ale dla osób niemedycznych nie będzie sprawiał problemu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mój pierwszy kontakt z autorem, moja reakcja? —kupuję całą serię 😁

Na półkach: , , , ,

Książka średnio przypadła mi do gustu, choć sam temat intrygujący, czegoś mi zabrakło. Nie wciągnęła mnie, i w sumie nie wiem jak przebrnęłam przez pierwsze 300 stron :P Nie przypadło mi do gustu to że książka o tak ciężkim i aktualnym temacie została napisana tak lekko. Jej najmocniejszym punktem jest zakończenie, które w mojej opinii ratuje tę pozycję

Dobrze się czytało. Zagadkę rozwiązałam dość szybko, ale dlatego że zwracałam uwagę na drobne szczegóły, absolutnie nie jest to oczywiste zakończenie. Temat aktualny i ciekawy.

Dyskusje

6 821