Świąteczna noc

Jane PorterMichelle Reid Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Special literatura obyczajowa, romans
One Christmas night
Julia Weber
Harlequin
święta Boże Narodzenie uczucia małżeństwo kontrakt emocje szantaż przyjaźń zemsta bankructwo zaloty poszukiwania przygoda
One Christmas night
literatura obyczajowa, romans
Julia Weber
Harlequin Special

2032

Na półkach: , , , , , , ,

Michelle Reid: "Sycylijskie małżeństwo"/"A Sicilian Marriage"

Nina + Rafael

*2008

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak to bywa z opowiadaniami łączonymi w jedną książkę któreś zawsze okazuje się lepsze od któregoś w kolejności i taka sytuacja zachodzi właśnie tutaj. Im dalej w las tym.... coraz gorsze w polocie i realizacji opowiadania pierwsze najlepsze ostatnie najgorsze.

• Świąteczne
  • Harlequin
  • Święta Bożego Narodzenia
  • UK/Ireland
  • Przeczytane w 2016
  • Romans Współczesny
  • 2015

Dodaj cytat z książki Świąteczna noc