Za żadną cenę

Carole MortimerMichelle Reid Wydawnictwo: Harlequin Seria: Córeczki Tatusia literatura obyczajowa, romans
Annie's Secret. Mia's Scandal
Harlequin
harlequin romans rodzina dziecko firma miłość
Annie's Secret. Mia's Scandal
literatura obyczajowa, romans
Córeczki Tatusia
harlequin romans rodzina dziecko firma miłość

Ilość stron: 315
To druga książka Carole Mortimer jaką przeczytałam. Pierwsza to „Historie filmowe”. Michelle Reid – drugiej autorki nie znałam wcześniej. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce.
Główną bohaterką jest Annie Balfour , która ma syna Oliviera. Jego ojcem jest poznany przez nią na stoku narciarskim Luc de Salvatore. Dowie się o tym podczas przypadkowego...

1938

Mia-Włoszka w Londynie
Annie-Konferencja we Włoszech

Już okładka powinna dać mi do myślenia, bo o czym mogą świadczyć słodkie róże.Otóż zgadliście.. o romansidle i to z tych co kończą się,żyli długo i szczęśliwie

• Literatura kobieca
  • Moi mali książęta :)
  • Posiadam ebooka
  • Przeczytane 2014
  • Przeczytane w 2015
  • Wcześniej lub później
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Za żadną cenę