Za żadną cenę

Okładka książki Za żadną cenę
Carole MortimerMichelle Reid Wydawnictwo: Harlequin Seria: Córeczki Tatusia literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Córeczki Tatusia
Annie's Secret. Mia's Scandal
Harlequin
2014-06-11
2014-06-11
harlequin romans rodzina dziecko firma miłość

Ilość stron: 315
To druga książka Carole Mortimer jaką przeczytałam. Pierwsza to „Historie filmowe”. Michelle Reid – drugiej autorki nie znałam wcześniej. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce.
Główną bohaterką jest Annie Balfour , która ma syna Oliviera. Jego ojcem jest poznany przez nią na stoku narciarskim Luc de Salvatore. Dowie się o tym podczas przypadkowego...

1937

Mia-Włoszka w Londynie
Annie-Konferencja we Włoszech

Już okładka powinna dać mi do myślenia, bo o czym mogą świadczyć słodkie róże.Otóż zgadliście.. o romansidle i to z tych co kończą się,żyli długo i szczęśliwie

• Literatura kobieca
  • Moon+
  • 366 książek w 366 dni (2016)
  • Wcześniej lub później
  • 2017
  • Posiadam ebooka
  • :-), :-), :-)

Dodaj cytat z książki Za żadną cenę