Jak zostać markizą

Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzina Daughtrych (tom 2) literatura obyczajowa, romans
How to Tame a Lady
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Harlequin
Harlequin miłość romans marzenia uczucie
How to Tame a Lady
Rodzina Daughtrych (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Harlequin miłość romans marzenia uczucie

2019

Rany ile ta rodzina ma córek w jednym pokoleniu, a statystyki z tamtego okresu oceniają umieralność dzieci do ukończenia 1 roku życia na 23%. I jeszcze wychować wszystkie na takie trzciny teoretycznie wiotkie, a praktycznie niezłomnie monolityczne. Duża sztuka.
Schematyczne, ale lekkostrawne, dla zapełnienia czasu przeczytać można.

Pierwsza część mnie nie powaliła, ale pomyślałam "przecież to tylko trylogia" więc zabrałam się i za drugą część,,, Ta również zachwycająca nie jest jednak dzięki charakterkowi głównej bohaterki, nie wieje nudą. przebojowość Nicole daje książce odpowiednią lekkość z posmakiem humoru. :)

Przy tym opowiadaniu serdecznie się ubawiłam, ale też byłam zaintrygowana. Przede wszystkim wątek społeczny - w pierwszej chwili byłam naprawdę zaskoczona, nie spodziewałam się tutaj takich rozważań, poruszania dość istotnych (nawet jeśli już tylko z historycznego punktu widzenia) problemów. Przedstawiono je jednak w na tyle przystępnej formie, że nie ciążyły ani nie...

Rewelacyjna. Czytałam cały czas się śmiejąc. Jestem jak najbardziej za upartymi bohaterami w tej powieści z cała pewnością ich nie zabrakło. Świetnie się czyta. Polecam

Nie byłam przekonana co do pierwszej części, więc żeby się przekonać sięgnęłam po drugą, ale zdania nie zmieniłam. Jednak zdecydowanie jest to lepsza część od pierwszej pod względem akcji, reszta jest o wiele gorsza. Mam wrażenie że autorka, pisze romans historyczny dla piętnastoletnich dziewczynek... W pierwszej części przynajmniej była dojrzała kobieta, a w tej dziecko....

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne