Tajemnica Białego Kamienia

Czytelnik
przygoda wakacje podróż legenda tajemnica
literatura dziecięca
przygoda wakacje podróż legenda tajemnica

Uczeń klasy piątej Jacek oraz jego dziesięcioletnia siostra Ewa wyjeżdżają na wakacje. Najbliższe dwa miesiące spędzą w wiosce Biały Kamień. Mieszka tam dziadek, wujostwo, a co najważniejsze rówieśnik Jacka - Bolek oraz mały Maciuś. Gospodarstwo położone jest nad malowniczym jeziorem, w centrum którego znajduje się niewielka wyspa...

Więcej...

• Gdy byłem dziecięciem...
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemnica Białego Kamienia