Ptasi instynkt

Okładka książki Ptasi instynkt
Ewa Przybylska Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: Wokół nas: Biblioteka powieści młodzieżowej literatura dziecięca
literatura dziecięca
Wokół nas: Biblioteka powieści młodzieżowej
Siedmioróg
1996-01-01
1996-01-01

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Julia i Jerzy dali na zapowiedzi. Dziewczyna dowiaduje się o interesowności narzeczonego i odwołuje ślub. Okazuje się, że jest w ciąży. W atmosferze małomiasteczkowego potępienia opuszcza dom rodzinny. Chce urodzić dziecko, mimo że go nienawidzi. Miłość pojawia się po urodzeniu Jasia.

Dodaj cytat z książki Ptasi instynkt