Miasta marzeń. Paryż

Okładka książki Miasta marzeń. Paryż
praca zbiorowa Wydawnictwo: Agora Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej: Miasta marzeń turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Biblioteka Gazety Wyborczej: Miasta marzeń
Agora
2009-01-01
2009-01-01
Paryż Luwr Lewy Brzeg

więcej Więcej

Bardzo fajnie napisany przewodnik. Dużo przydatnych informacji, zarówno dla tych wyjeżdżających, jak i tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o historii miasta.

Kiedy wybieraliśmy się w podróż do Francji sięgnęłam po ten przewodnik.
Dostałam go już dawno(bo od dawna fascynuje mnie Francja) i byłam nim naprawdę zaskoczona.To nie jest taki zwykły przewodnik z wyklepanymi adresami itp.(owszem są tutaj ważne miejsca)ale chodzi o to,że wszystko jest opisane niebanalnie z nutką humoru,romantyzmu i sarkazmu :))
Serdecznie polecam!

• Francja