Seks na wysokich obcasach

Okładka książki Seks na wysokich obcasach Alicja Długołęcka, Paulina Reiter
Okładka książki Seks na wysokich obcasach
Alicja DługołęckaPaulina Reiter Wydawnictwo: Agora nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Agora
2011-01-01
2011-01-01
seks wywiad miłość zdrada

Okładka książki #sexedpl. Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców Barbara Baran, Alicja Długołęcka, Małgorzata Iwanek, Iza Jąderek, Michał Pozdał, Anja Rubik, Agnieszka Stein
#sexedpl. Dora... Barbara Baran, Alic...
Okładka książki #sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie Alicja Długołęcka, Agata Loewe, Michał Pozdał, Anja Rubik
#sexedpl. Rozm... Alicja Długołęcka,&...

Znalazłam tu wiele rzeczy, które mnie zaskoczyły, czyta sie dobrze

Znalazłam tu wiele rzeczy, które mnie zaskoczyły, czyta sie dobrze

Bardzo ciekawa pozycja nie tylko dla kobiet. Wiele nowych wyjaśnień jak i potwierdzenie czegoś o czym większość mężczyzn się domyśla ale nie chce mówić na głos. Polecam szczególnie facetom, którym się wydaje że wiedzą już wszystko a mimo tego nie do końca im się udaje zrozumieć partnerkę. Odkrycie nowych często wydawałoby się niegodnych fantazji i pragnień powinno dobrze wpłynąć na kobiety, które zasłaniają się codziennością i czymś co minęło i już nie wróci. Wszystko zależny od nas niezależnie od wieku i miejsca, w którym się znajdujemy. Polecam gorąco dla wszystkich.

Książka wbrew opisowi na okładce wcale nie jest książką bezwstydną, nie jest odkrywcza, nie jest kontrowersyjna. Ma lepsze i gorsze rozdziały. Do przeczytania przez dwa wieczory, dla zabicia czasu, ale nie liczyłabym na zdobycie jakiejś konkretnej wiedzy.

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Sporo rozważań o kobiecości, o relacji kobiety z samą sobą. Jednak mam wrażenie, że niczego nie wniosła w moje życie. Wiele rzeczy jest tak ogólnie napisane i tak wyidealizowane, a jednak brak konkretów. Książka lekka, nie wymagająca myślenia.

Książka nudna, mogąca zainteresować chyba jedynie stłamszone kobiety, które niewiele wiedzą o sobie i swoim ciele, a seks uprawiały do tej pory przy zgaszonym świetle i nawet nie przyszło im na myśl, że można się pokazać nago swojemu facetowi. I chyba tylko takie osoby będą w stanie uznać ją za bezwstydną, bo jedyne co tu żenuje, to język obu pań - określenia typu "robienie laski" w ustach dojrzałych kobiet dla mnie są żenujące.
Pary, które wzajemnie się szanują, kochają i mają ze sobą bliski kontakt psychiczny i fizyczny nic z książki nie wyniosą i nie dowiedzą się niczego więcej o swoich relacjach, wbrew opisowi, że to rozmowy o wszystkim co dzieje się między mężczyzną a kobietą.

Fajnie się czytało, ale nic nie zapamiętałam.
Ominęłam rozdziały o seksie tantrycznym i ten ostatni, jakieś wydumane etapy w życiu kobiety - nie przemawia to do mnie.

Fajnie się czytało, ale nic nie zapamiętałam.

Mimo że przeczytałam wcześniej sporo książek o tej tematyce, to znalazłam tu parę rzeczy, które mnie zaskoczyły.
Czyta się przyjemnie.
Bardzo ładne ilustracje.

Czyta się przyjemnie.
Bardzo ładne ilustracje.

Niestety, ale wynudziłem się. Rozdział o rozmowach z dziećmi o seksie na plus.

Niestety, ale wynudziłem się. Rozdział o rozmowach z dziećmi o seksie na plus.

Potrzebowałam tej książki. Dwie kobiety rozmawiają otwarcie o seksie, seksualności i wszystkich ważnych tematach związanych z edukacją seksualną. Schowałam tabu do archiwum i od czasów lektury otwarcie synom odpowiadam na każde pytanie.

Infantylny koszmarek z pyskatą, niewychowaną dziennikarką na pierwszym planie. Ciężko ją czytać...

• Ebooki
  • E-booki