Wyspa Przeznaczenia

Okładka książki Wyspa Przeznaczenia
Pierre Bottero Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Ewilan z dwóch światów (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Ewilan z dwóch światów (tom 3)
L’ile du destin
W.A.B.
2011-11-30
2011-11-30
Barbara Wicher
dwa światy średniowiecze ewilan wyspa przeznaczenie

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Wspaniała, jak poprzednie tomy. Komu tamte się nie podobały, ten też się nie spodoba i na odwrót.

Obecność tzw. Rysowników, Sztuki Rysunku, Damy, Smoka itd. sprawia, że opowieść o Ewilan to coś więcej, niż fantastyka i przygoda. Jest w niej głębia większa, niż mitologiczna.

Jedna z najfajniejszych serii, jakie czytałam w życiu! Oczarowała mnie bohaterami, kreacją świata, fabułą. Wielka szkoda, że nie dane nam było doczekać innych książek autora :(

Dodaj cytat z książki Wyspa Przeznaczenia