Wyspa Przeznaczenia

Pierre Bottero Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Ewilan z dwóch światów (tom 3) literatura młodzieżowa
L’ile du destin
Barbara Wicher
W.A.B.
dwa światy średniowiecze ewilan wyspa przeznaczenie
L’ile du destin
Ewilan z dwóch światów (tom 3)
literatura młodzieżowa
Barbara Wicher
dwa światy średniowiecze ewilan wyspa przeznaczenie

Jedna z najfajniejszych serii, jakie czytałam w życiu! Oczarowała mnie bohaterami, kreacją świata, fabułą. Wielka szkoda, że nie dane nam było doczekać innych książek autora :(

Wspaniała, jak poprzednie tomy. Komu tamte się nie podobały, ten też się nie spodoba i na odwrót.

Obecność tzw. Rysowników, Sztuki Rysunku, Damy, Smoka itd. sprawia, że opowieść o Ewilan to coś więcej, niż fantastyka i przygoda. Jest w niej głębia większa, niż mitologiczna.

• Chcę w prezencie
  • Fantasy