Jak powstaje człowiek: Nauka i spór o aborcję

Harold Morowitz Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Myśli Współczesnej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Państwowy Instytut Wydawniczy
aborcja
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Biblioteka Myśli Współczesnej
aborcja

Na półkach: , , , ,

Krótka i rzeczowa. Jeśli ktoś się zastanawia jakie stanowisko obierają autorzy: to jest to traktat o popieraniu aborcji.

Jednak w całym chaosie, szaleństwie, błędów argumentacyjnych i niewyważonych emocji, jakie po dziś dzień okalają sprawę aborcji - książka ta jest nad wyraz merytoryczna.
Aborcja opisana jest wybitnie chłodno, spokojnie, bez emocji, jedynie z naukowymi...

• Na wymianę
  • Przyroda/medycyna
  • 2018
  • Filozofia / Religie
  • Biblioteka Myśli Współczesnej
  • Kontrowersje
  • Zjawiska społeczne

Dodaj cytat z książki Jak powstaje człowiek: Nauka i spór o aborcję