Etyczne problemy prawa

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2011-01-01
9788376208459
Prawo etyka kara śmierci eutanazja aborcja legalizacja związków partnerskich prawa zwierząt granice moralnego obowiązku posłuszeństwa prawu

Początkowe rozdziały napisane trudnym językiem, jednakże bardzo ciekawe merytorycznie.
Rozdziały dotyczące kary śmierci, aborcji itd. doskonale porównują wszystkie za i przeciw co do danego stanowiska.
Mogę polecić książkę zarówno laikom jak i zainteresowanym w temacie.

• Prawo
  • Etyka / Moralność / Eutanazja / Aborcja
  • Krótkie
  • Prawo
  • NP Prawo - Opracowania
  • 4 Nieposiadam

Dodaj cytat z książki Etyczne problemy prawa