Etyczne problemy prawa

Okładka książki Etyczne problemy prawa
Tomasz Pietrzykowski Wydawnictwo: LexisNexis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
LexisNexis
2011-01-01
2011-01-01
9788376208459
Prawo etyka kara śmierci eutanazja aborcja legalizacja związków partnerskich prawa zwierząt granice moralnego obowiązku posłuszeństwa prawu

Okładka książki Wokół procesu Dreyfusa. Jednostka - Ideologia - Polityka Anna Budzanowska, Tomasz Pietrzykowski
Ocena 6,8
Wokół procesu ... Anna Budzanowska, T...
Okładka książki Trybunał Konstytucyjny na straży wartości konstytucyjnych 1986-2016 Jerzy Ciapała, Leon Kieres, Wojciech Łączkowski, Ewa Łętowska, Teresa Liszcz, Szpunar Maciej, Tomasz Pietrzykowski, Mirosław Wyrzykowski
Ocena 8,0
Trybunał Konst... Jerzy Ciapała, Leon...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Początkowe rozdziały napisane trudnym językiem, jednakże bardzo ciekawe merytorycznie.
Rozdziały dotyczące kary śmierci, aborcji itd. doskonale porównują wszystkie za i przeciw co do danego stanowiska.
Mogę polecić książkę zarówno laikom jak i zainteresowanym w temacie.

Mogę polecić książkę zarówno laikom jak i zainteresowanym w temacie.

Dodaj cytat z książki Etyczne problemy prawa