Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.40 zł

Skarb Atlantów

Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Kroniki Archeo (tom 2) literatura dziecięca
Zielona Sowa
przygoda historia starożytna Grecja Grecja Atlantyda Jacek Pasternak archeologia
Kroniki Archeo (tom 2)
literatura dziecięca
2011-04-20

Uwielbiam obrazki w tej książce i ciekawostki- idealne dla młodych czytelników, którzy jednocześnie interesują się historią!

Jedna z ciekawszych książek serii. Bardzo ciekawe opisy miejsc i zawiłe historie. To coś wspaniałego przeżyć tak ciekawą przygodę czytając książkę

To była niezapomniana przygoda! Tym razem podziwialiśmy Grecje i tego typu widoczki. Akcja była bardziej rozwinięta i mimo, iż powieść nie jest dedykowana dla mojego przedziału wiekowego to również odczuwałam (czasami) grozę. Uśmiechałam się do głównych postaci
oraz martwiłam się o nich.
W treści znajdziecie również malutki wątek romantyczny, lecz bardzo uroczy! Ten tom...

Kolejny tom wspaniałej serii o dzieciach archeologów-
Mary Jane, Martinie, Jimie Gardnerami i Bartku i Ani Ostrowskimi. W tej części spędzają wakacje w Grecji na Krecie. Kiedy są na plaży Bartek postanawia wyruszyć, żęby zwiedzić okolicę. Gdy już wraca w pyle wulkanicznym znajduje gemmę, niestety ziemia osuwa się spod stop chłopca, a on sam spada. W ostatniej chwili ratuje...

ekstra serdecznie polecam:))))))))

Ciekawa pozycja dla dzieci: przyjemne z pożytecznym, gdyż zawiera wiele interesujących ciekawostek historycznych.

Polecam drugi tom książkowej serii o dzieciach archeologów.

Już drugi raz czytam tę serię. Tym razem z moim młodszym synem. Niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem.
Historia detektywistyczna, obudowana solidna dawką wiedzy z historii i geografii w sam raz dla 7-8 latków

Bardzo dobra kontynuacja przygód polsko-angielskiej paczki przyjaciół. Powoli gonię mojego syna, który właśnie skończył 8 tom i cały czas mnie pogania, żebym brał się za następne ;)

Forma budowania fabuły pozostała taka sama, więc poziom satysfakcji po przeczytaniu jest podobny do tego, który ma się po pierwszym tomie. Nie ma tutaj jakiś udziwnień, chociaż zdarzają się...

To nie jest tak, że dzieci nie czytają książek. Dzieci książki czytają. Problem w tym, że kiedy mają do wyboru telewizor, tablet, komputer i zarżnięte drzewo pokryte farbą drukarską, wybierają telewizor, tablet, komputer. Nie zawsze też trafiają na książki odpowiednie dla siebie. No bo jeśli wepchnie się im do rąk W pustyni i w puszczy, z którego niewiele zrozumieją, to...

• Kroniki Archeo
  • Chcę w prezencie
  • 2013
  • Z biblioteki
  • 2014

Dodaj cytat z książki Skarb Atlantów