Adrian Stec 
Interesuję się psychologią, dietetyką i szeroko pojętym samorozwojem. Obecnie bardzo dużo czytam, zarabiam przez internet pieniądze lepsze niż na etacie, dzięki czemu mam dużo wolnego czasu dla siebie, bardzo lubię pisać dłuższe wiadomości, więc jak masz jakieś pytania lub chcesz podyskutować to zapraszam do pozostawienia wiadomości - nie gryzę, staram się być otwartą osobą, wiele zależy też od drugiej strony.. :)
25 lat, mężczyzna, Wadowice, status: Czytelnik, dodał: 1 ksiązkę i 1 cytat, ostatnio widziany 7 godzin temu
Teraz czytam
  • Miłość i inne sporty ekstremalne
    Miłość i inne sporty ekstremalne
    Autor:
    Miłość to ogromne ryzyko i wyzwanie, dlatego wymaga odwagi, wyjątkowych zdolności i odpowiedniego przygotowania. Wiąże się z wielkimi emocjami i osiąganiem tego, co niemożliwe. Tak, miłość to sport ek...
    czytelników: 54 | opinie: 3 | ocena: 7,27 (11 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-06-23 12:54:00
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-06-20 10:01:34
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam, Posiadam
Autor:
 
2018-06-20 09:48:17
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Z początku wydawało mi się, że książką będzie tylko 'naganiać' do wiary w chrześcijaństwo (katolicyzm, jak kto woli). Z czasem czytania jednak, dostrzegłem to co autor chce przekazać i ma on dużo racji w swoich wywodach i spostrzeżeniach. Żyjemy w czasach, gdzie na każdym kroku jesteśmy bombardowani marketingiem, a to zjedz tabletkę na schudnięcie, na zbudowanie mięśni, żeby być zdrowym to... Z początku wydawało mi się, że książką będzie tylko 'naganiać' do wiary w chrześcijaństwo (katolicyzm, jak kto woli). Z czasem czytania jednak, dostrzegłem to co autor chce przekazać i ma on dużo racji w swoich wywodach i spostrzeżeniach. Żyjemy w czasach, gdzie na każdym kroku jesteśmy bombardowani marketingiem, a to zjedz tabletkę na schudnięcie, na zbudowanie mięśni, żeby być zdrowym to trzeba uzupełniać niedobory witamin tabletkami (syntetykami - ta jasne, to z pewnością jest zdrowe dla naszego ciała;) )
Dla wielu z nas obecny świat wydaje się być nudny, z jednego prostego powodu - mamy dostęp do praktycznie wszystkiego. Możemy sobie wymyślić np. 'chcę skoczyć na spadochronie' - dzwonisz, umawiasz się na termin i skaczesz. I dlatego coraz częściej dolega nam tzw choroba zwaną 'nudą' z powodu, że wszystko mamy na wyciągnięcie ręki (często sam doświadczam tej choroby, a staram się robić naprawdę wiele nowych rzeczy - więc piszę też z własnego doświadczenia jak to wygląda ). Książka może pomóc Ci spojrzeć inaczej na niektóre 'banalne' aspekty życia i może zaczniesz zauważać rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałeś i się tymi rzeczami cieszyć, np śpiewem ptaków, promieniami słońca, lekkim podmuchem wiatru itd.. ;)
P. S - Z powodu iż trochę utożsamiam się z witarianizmem, polecam spróbować jedzenie np owoców (piszę o owocach, bo nie chcę żeby ktoś sobie wydźgał oko widelcem przez to co napiszę.. :D ) z zamkniętymi oczami. Zupełnie inne doznanie gdy się je coś z zamkniętymi oczami, skupiasz się na tym w 100%, a gdy jesz z otwartymi, myślisz o innych rzeczach - jak jesteś osobą otwartą to spróbuj sam i wyciągnij z tego wnioski, jest wiele takich małych rzeczy których już od dawna nie zauważamy i przestaliśmy je doceniać, a do szczęścia tak naprawdę nie potrzeba nam wiele, wszystko co jest nam potrzebne mamy w sobie lub możemy to sami stworzyć, trzeba tylko wiedzieć jak.. ;)

pokaż więcej

 
2018-06-14 11:06:23
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Moderatora". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
 
2018-06-14 11:06:15
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Książka jest przypisana do serii/cyklu "MasterMinds". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
 
2018-05-22 18:40:31
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Ciekawie napisana książka i bardzo ciekawe, krótkie historie, dzięki tej książce polubiłem lekkie pioro Paula, dlatego polecam zapoznać się z tym tytułem :)

 
2018-05-22 18:38:12
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-05-22 17:21:59
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-05-20 00:29:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Książka bez rewelacji, ale napisana zrozumianym językiem, szybko i przyjemnie się czyta. Sporo prawdy o dzisiejszych czasach autor w tej książce napisał, jest to bardziej taka opowiastka, niż książka z której można wyciągnąć wartościową wiedzę.
Każdy powinien kierować się w życiu wartościami, jakie według niego są słuszne, a nie podążać za tłumem i robić to co robi większość przeciętnych ludzi...
Książka bez rewelacji, ale napisana zrozumianym językiem, szybko i przyjemnie się czyta. Sporo prawdy o dzisiejszych czasach autor w tej książce napisał, jest to bardziej taka opowiastka, niż książka z której można wyciągnąć wartościową wiedzę.
Każdy powinien kierować się w życiu wartościami, jakie według niego są słuszne, a nie podążać za tłumem i robić to co robi większość przeciętnych ludzi - takie podejście donikąd Cię nie zaprowadzi. ;)

pokaż więcej

 
2018-05-15 14:52:44
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Super, praktyczna książka. Napisana przez praktyka i przedsiębiorce, jest w niej sporo praktycznych informacji i wskazówek, każdy kto myśli o inwestowaniu w nieruchomości, wynajmie mieszkań, podnajmie, remoncie, tworzeniu umów pod wynajem - powinien sięgnąć po tą książkę. Bardzo przyjemnie się ją czyta i bardzo dużo ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć, moja pierwsza książka o... Super, praktyczna książka. Napisana przez praktyka i przedsiębiorce, jest w niej sporo praktycznych informacji i wskazówek, każdy kto myśli o inwestowaniu w nieruchomości, wynajmie mieszkań, podnajmie, remoncie, tworzeniu umów pod wynajem - powinien sięgnąć po tą książkę. Bardzo przyjemnie się ją czyta i bardzo dużo ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć, moja pierwsza książka o inwestowaniu w nieruchomości, więc możliwe, że też z tego powodu wywarła na mnie tak wielkie pozytywne wrażenie. :)

pokaż więcej

 
2018-05-15 14:50:46
Dodał do serwisu książkę: Żyj z najmu
 
2018-05-07 20:13:29
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-04-30 01:08:04
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-04-26 00:34:26
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać, Posiadam
Autor:
 
2018-04-26 00:33:32
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Bardzo ciekawa książka o inwestowaniu w wartość (czyli inwestowaniu w sposób, w który inwestuje Warren Buffett). Książka pokazuje, jak ważne są pewne cechy w 'byciu inwestorem' i że sukces w inwestowaniu to duża kwestia samego charakteru, a nie intelektu. Jeśli inwestujesz na giełdzie lub chcesz inwestować i szukasz czegoś, co otworzy Ci trochę oczy i da trochę inne, spokojniejsze spojrzenie... Bardzo ciekawa książka o inwestowaniu w wartość (czyli inwestowaniu w sposób, w który inwestuje Warren Buffett). Książka pokazuje, jak ważne są pewne cechy w 'byciu inwestorem' i że sukces w inwestowaniu to duża kwestia samego charakteru, a nie intelektu. Jeśli inwestujesz na giełdzie lub chcesz inwestować i szukasz czegoś, co otworzy Ci trochę oczy i da trochę inne, spokojniejsze spojrzenie na inwestowanie, to warto przeczytać tą książkę.
Pamiętaj, w inwestowaniu liczy się cierpliwość i rozumienie tego, w co wkłada się swoje pieniądze. :)

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
120 45 165
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubieni autorzy (2)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (6)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd