Adrian Stec 
Interesuję się psychologią, dietetyką i szeroko pojętym samorozwojem. Obecnie bardzo dużo czytam, zarabiam przez internet pieniądze lepsze niż na etacie, dzięki czemu mam dużo wolnego czasu dla siebie, bardzo lubię pisać dłuższe wiadomości, więc jak masz jakieś pytania lub chcesz podyskutować to zapraszam do pozostawienia wiadomości - nie gryzę, staram się być otwartą osobą, wiele zależy też od drugiej strony.. :)
25 lat, mężczyzna, Wadowice, status: Czytelnik, dodał: 1 ksiązkę i 1 cytat, ostatnio widziany 5 dni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-01-17 17:20:47
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Ta książka zmienia nasze spojrzenie na pieniądze, życie i prace dla pieniędzy. Trafiła do mnie w najlepszym momencie, akurat sam doszedłem niedawno do podobnych wniosków, a ta książka mnie tylko utwierdzila i nakierunkowała w moich spostrzeżeniach. Warto przynajmniej zrobic w domu porządki i zobaczyć ile mamy niepotrzebnych rzeczy (wywaliłem 3/4 ubrań i sporo drobnych rzeczy, niektóre z nich... Ta książka zmienia nasze spojrzenie na pieniądze, życie i prace dla pieniędzy. Trafiła do mnie w najlepszym momencie, akurat sam doszedłem niedawno do podobnych wniosków, a ta książka mnie tylko utwierdzila i nakierunkowała w moich spostrzeżeniach. Warto przynajmniej zrobic w domu porządki i zobaczyć ile mamy niepotrzebnych rzeczy (wywaliłem 3/4 ubrań i sporo drobnych rzeczy, niektóre z nich sprzedałem i wpadło kilkaset złotych). Osobiście czuje się dużo wolniej mając mniej rzeczy, zwracam reż natomiast uwagę na co wydaje moje pieniądze i automatycznie staram się je wydawać bardziej przemyślanie i kupować tylko to, co mi jest naprawdę potrzebne.
Pamiętaj, energia życiowa to pieniądze, jeśli szastasz pieniędzmi na prawo i lewo, to nie szanujesz samego siebie i swojej Energi życiowej, pomysl o tym.. ;)
Książka jest dla każdego, kto chce zacząć lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi i jest otwarty by zmienić spojrzenie na tą sferę w życiu. Gorąco polecam! :)

pokaż więcej

 
2018-12-21 15:06:15
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-12-10 03:01:34
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Książka jest bardzo dobrym wstępem do wprowadzenia w swoje życie 'porannej rutyny'. Ja osobiście dzięki tej książce, zacząłem wstawać 2-3 godziny wcześniej przed pracą i mając te 2godziny z rana, robię kilka użytecznych i rozwojowych rzeczy, czuję dzięki temu, że nie marnuje tego czasu na bezczynne śledzenie internetu i to jest prawdą - że jak zaczynasz swój dzień, tak będzie wyglądała reszta... Książka jest bardzo dobrym wstępem do wprowadzenia w swoje życie 'porannej rutyny'. Ja osobiście dzięki tej książce, zacząłem wstawać 2-3 godziny wcześniej przed pracą i mając te 2godziny z rana, robię kilka użytecznych i rozwojowych rzeczy, czuję dzięki temu, że nie marnuje tego czasu na bezczynne śledzenie internetu i to jest prawdą - że jak zaczynasz swój dzień, tak będzie wyglądała reszta dnia - jeśli zaczniesz od leżenia pół godziny w łóżku z telefonem, to potem słabo będzie Ci zrobić coś więcej, a jeśli zaczniesz np od porannej gimnastyki i czytania, to od razu dzień nabiera jakiegoś większego znaczenia i cała reszta dnia jest dużo przyjemniejsza, łatwiejsza i bardziej optymistycznie się patrzy na życie.
Książka nie jest jakimś super-mega poradnikiem, ale jest to jedna z tych książek, która po przeczytaniu wnosi do twojego życia przynajmniej jedną nową rzecz, także moim zdaniem, powinien ją przeczytać KAŻÐY, kto wstając rano pierwsze co robi to sięga po telefon i tak marnuje swój cenny czas, to prawda, że z rana jesteśmy najbardziej efektywni, spróbujcie stworzyć swój poranny rytuał, a sami się przekonacie. :)
Polecam! :)

pokaż więcej

 
2018-12-09 15:11:14
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-11-28 13:54:39
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-11-11 08:55:40
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Średnia książka, zbyt dużo ogolników i mało konkretnej wiedzy. Jest dużo więcej książek, które opisują dokładniej każdy z aspektów. Plusem książki jest to, że jest mała i bardzo szybko się czyta, ale siedząc w temacie samorozwoju to z niej się nic odkrywczego nie dowiemy.. ;)
Polecam tylko w ramach rozrywkowych i przypomnieniu sobie ogólnych informacji w krótkiej treści. :)

 
2018-11-06 13:16:25
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Ulubione

Jest to książka dla KAŻDEGO! :)
Z początku byłem sceptycznie do niej nastawiony, jendak jak człowiek się wciągnie i zacznie czytać, to od razu widać, ile w tej książce jest prawdy, której ogólnie to tak nie zauważamy bo skupiamy się na tym, żeby być najlepszymi i jedynymi w swoim rodzaju, ale z drugiej strony po co to robić, skoro możemy znaleźć ludzi 'od brudniej roboty' i skupić się na tym...
Jest to książka dla KAŻDEGO! :)
Z początku byłem sceptycznie do niej nastawiony, jendak jak człowiek się wciągnie i zacznie czytać, to od razu widać, ile w tej książce jest prawdy, której ogólnie to tak nie zauważamy bo skupiamy się na tym, żeby być najlepszymi i jedynymi w swoim rodzaju, ale z drugiej strony po co to robić, skoro możemy znaleźć ludzi 'od brudniej roboty' i skupić się na tym co najważniejsze i najbardziej efektowne? :)
Tematyka rozwoju osobistego jest mi bliska od kilku lat i jest to TOP5 książek które przeczytałem w ostatnich latach (a było to ponad 50 książek i dużo więcej artykułów).
Ta książka nie jest tylko dla ludzi, którzy chcą być biznesmenami, jest też dla zwykłych ludzi, którzy chcą żyć i pracować sobie spokojnie, jednak ostrzegam - po przeczytaniu tej książki otworzą wam się oczy na wiele nowych możliwości i już nigdy na życie i prace nie spojrzycie w ten sam sposób.. :)
Żyjcie i doświadczajcie jak najwięcej, to jest najlepsza droga do odnalezienia w życiu pasji i radości (jeśli uważacie, że już to znaleźliście to gratulacje, ja wciąż szukam i już niedługo wyruszam w daleką podróż do Tajlandii i innych krajów azjatyckich, w poszukiwaniu siebie i obudzeniu tego olbrzyma, który siedzi w każdym z nas, trzeba go w końcu przebudzić..) ;) :)

pokaż więcej

 
2018-11-06 13:06:29
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione

Przesłuchałem audiobooka i z pewnością przesłucham go jeszcze ponownie za jakiś czas.. :)
Tą książkę powinien przeczytać każdy kto prowadzi lub ma zamiar otworzyć swój własny 'mały' biznes. Autor pokazuje nam podstawowe błędy, jakie popełnia pewnie każdy na początku i jak łatwe są sposoby na ich uniknięcie, wystarczy być świadomym, a ta książka pomaga zyskać świadomość. :)
Dobre umilenie czasu...
Przesłuchałem audiobooka i z pewnością przesłucham go jeszcze ponownie za jakiś czas.. :)
Tą książkę powinien przeczytać każdy kto prowadzi lub ma zamiar otworzyć swój własny 'mały' biznes. Autor pokazuje nam podstawowe błędy, jakie popełnia pewnie każdy na początku i jak łatwe są sposoby na ich uniknięcie, wystarczy być świadomym, a ta książka pomaga zyskać świadomość. :)
Dobre umilenie czasu w monotonnej pracy, polecam gorąco ;)

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
134 51 202
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubieni autorzy (2)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (6)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd