Lilisce 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 3 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-18 10:08:51
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Książka ta niczym nie przypomina mojego wyobrażenia twórczości Kinga. Jest długa, to fakt, ale wydaje mi się że wszystkie poruszane wątki są ważne i świetnie budują historię. Mimo że jest to opowieść o podróży w czasie i znanym efekcie motyla, to nie jest taka oczywista i banalna. Świetnie opowiada historię Stanów Zjednoczonych, a właściwie konkretny jej okres i związane z tym wydarzenia - ma... Książka ta niczym nie przypomina mojego wyobrażenia twórczości Kinga. Jest długa, to fakt, ale wydaje mi się że wszystkie poruszane wątki są ważne i świetnie budują historię. Mimo że jest to opowieść o podróży w czasie i znanym efekcie motyla, to nie jest taka oczywista i banalna. Świetnie opowiada historię Stanów Zjednoczonych, a właściwie konkretny jej okres i związane z tym wydarzenia - ma się wrażenie jakby się tam, wtedy przebywało razem z głównym bohaterem.

pokaż więcej

 
2018-11-17 11:52:53
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Shantaram (tom 1)

Książka świetnie opisuje realia Indii (a przynajmniej tak się wydaje z perspektywy osoby, która nigdy tam nie była). Bardzo ciekawa historia, choć niekóre opisy były zbyt długie a poszczególne wątki za bardzo rozbudowane.

 
2018-11-17 11:50:42
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Kroniki Nicci (tom 2)

Cały Goodkind. Miałam trochę wrażenie, że skończył się cykl o Richardzie to zaczął dokładnie taki sam cykl o Nicci - wędrówka, przygody, nowe miejsca i bohaterowie. Czytało się szybko i dość przyjemnie.

 
Moja biblioteczka
86 25 90
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubieni autorzy (1)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd