Specjalista ds. pozyskiwania kontentu
Pracodawca: Virtualo
Rodzaj umowy: Pełen etat
Miejsce pracy: Warszawa
Dodane: 2144 dni temu
Ważne do: 15.08.2018
O Firmie

Virtualo to, należąca do Grupy Empik, firma specjalizująca się w dystrybucji cyfrowejksiążek elektronicznych (ebooków i audiobooków) do największych księgarni internetowych m.in. Empik.com, Merlin.pl, Gandlaf.com.pl i prężnie działającej księgarni własnej Virtualo.pl.

Dołączając do naszego zespołu będziesz pracował z produktami, które inspirują.Udostępnimy Ci narzędzia, które usprawnią i uprzyjemnią Twoją pracę. Będziesz również należał do zgranego zespołu specjalistów, których niesie pozytywna energiai tworzenie wspólnego sukcesu.

Opis stanowiska

- pozyskiwanie praw do treści książkowych celem publikacji ich w formacie Audio
- negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami
- przygotowanie umów z innymi jednostkami organizacji
- wypracowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
- nadzór nad realizacją postanowień zawartych w umowach

Oczekujemy

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rynku wydawniczego
- znajomość zagadnień z dziedziny prawa autorskiego
- posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
- gotowość do częstych podróży służbowych
- umiejętność organizacji swojego czasu pracy i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
- komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji biznesowych
- nastawienie na realizację celów

Oferujemy

- super lokalizacja miejsca pracy – centrum Warszawy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
- pakiet benefitów (dofinansowanie Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU)
- możliwość udziału w konkursach, w których do wygrania są bilety na premiery kinowe, wystawy i koncerty

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie aplikacji do 15.07.2018 na stronie https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-pozyskania-kontentu-warszawa,oferta,6133106.