Zarządzanie w warunkach niepewności

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Druga część polskiego bestsellera Zarządzanie. Teoria i praktyka. Nowoczesny podręcznik do zarządzania dla wszystkich, którzy chcą być ?menedżerami jutra, przygotowanymi do podejmowania współczesnych wyzwań związanych ze zmiennością otoczenia, globalizacją, zarządzaniem wiedzą, budowaniem potencjału społecznego, zarządzaniem międzykulturowym. Książka: *przygotowana specjalnie dla polskiego odbiorcy, *napisana przystępnym językiem, *bogato ilustrowana rysunkami i przykładami z praktyki polskich przedsiębiorstw, *zawierająca obszerny indeks.

Fade | 2016-01-06
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam